fbpx

ECHIPA DE VÂNZĂRI Kwizda Agro Romania

Lucian Dejeu – Director Național Vânzări

0372 089 700 • lucian.dejeu@kwizda-agro.ro

Silviu Dumitru – Key Account Manager

0735 002 498 • silviu.dumitru@kwizda-agro.ro

Mihai Marinescu – Director Tehnic

0748 196 366 • mihai.marinescu@kwizda-agro.ro

Ionuț Lupu – Product Manager Viticultură

0745 403 768 • ionut.lupu@kwizda-agro.ro

Silviu Vasilescu – Product Manager Culturi de câmp

0747 237 562 • silviu.vasilescu@kwizda-agro.ro

Sorin Petre – Product Manager Legumicultură

0756 090 055 • sorin.petre@kwizda-agro.ro

Ana Vânătoru – Product Manager Fertilizanți

0744 504 890 • ana.vanatoru@kwizda-agro.ro

Robert Bilibok – Product Manager Cartof

0741 251 812 • robert.bilibok@kwizda-agro.ro

Regiunea 1 – Tulcea, Ialomița, Constanța, Călărași, Ilfov

Viorel Ionescu – Director Regional Vânzări

0735 002 497 • viorel.ionescu@kwizda-agro.ro

Regiunea 2 – Olt, Dolj , Argeș, Teleorman, Dâmbovița, Giurgiu, Mehedinți, Gorj, Vâlcea

Dumitru Șurlică – Director Regional Vânzări

0722 203 782 • dumitru.surlica@kwizda-agro.ro

Regiunea 3 – Arad, Timiș, Caraș-Severin, Bihor, Satu Mare

Cristian Chiș – Director Regional Vânzări

0730 550 174 • cristian.chis@kwizda-agro.ro

Regiunea 4 – Cluj, Mureș, Sălaj, Maramureș, Bistrița-Năsăud, Alba, Hundoara, Sibiu

Viorel Mureșan – Director Regional Vânzări

0733 038 244 • viorel.muresan@kwizda-agro.ro

Regiunea 5 – Botoșani, Suceava, Neamt, Bacău, Iași, Vaslui

Romulus Giurconiu – Director Regional Vânzări

0723 374 434 • romulus.giurconiu@kwizda-agro.ro

Regiunea 6 – Buzău, Brăila, Galați, Prahova, Vrancea

Alin Avădani – Director Regional Vânzări

0725 443 531 • alin.avadani@kwizda-agro.ro

Regiunea 7 – Harghita, Brașov, Covasna

Gheorghe Kovacs – Director Regional Vânzări

0733 038 249 • gheorghe.kovacs@kwizda-agro.ro