fbpx

Viorel Ionescu – Director Regional Vânzări

0735 002 497 • viorel.ionescu@kwizda-agro.ro

Mihai Nedelcu – Reprezentant Vânzări [CL]

0758 023 882 • mihai.nedelcu@kwizda-agro.ro

Laurențiu Catană – Reprezentant Vânzări [CL]

0752 200 135 • laurentiu.catana@kwizda-agro.ro

Emilian Dache – Reprezentant Vânzări [TL]

0758 494 915 • emilian.dache@kwizda-agro.ro

Marian Puiu – Reprezentant Vânzări [CT Sud-Est]

0756 141 124   • marian.puiu@kwizda-agro.ro

Marius Mocanu – Reprezentant Vânzări [CT Nord]

0747 280 370 • marius.mocanu@kwizda-agro.ro

Elena Bănică – Reprezentant Vânzări [IL]

0747 220 279 • elena.banica@kwizda-agro.ro

Aurel Cioroi – Reprezentant Vânzări [IL] 

0756 104 853 • aurel.cioroi@kwizda-agro.ro 

Alexandra Samoilă – Reprezentant Vânzări [CT SUD]

0747 221 787 • mihaela.samoila@kwizda-agro.ro 

Bogdan Herțeg – Reprezentant Vânzări [IF]

0724 363 038 • bogdan.herteg@kwizda-agro.ro